Дрес-код нашої нації

Декада національно-патріотичного виховання у Дніпропетровській філії Університету «Україна» завершилася Днем вишиванки, який з минулого року став улюбленим, а тепер ще й традиційним. Викладачі та більшість студентів прийшли до університету у вишиванках. Дякуємо всім за участь!!

До Дня вишиванки студенти м. Дніпропетровська створили міні-фільм «Дрес-код нашої нації». Головна теза відео: «Де б ви не були 21 травня, одягніть вишиванку, зазначте свою приналежність до великої української нації! Держава починається з кожного з нас!».

День вишиванки відзначається з 2008 року.

У рамках святкування цього дня у ДВНЗ «Придніпровський енергобудівний технікум» за участі студентів Дніпропетровській філії Університету «Україна» відбувся конкурс серед академічних груп «Вишиванка – символ Душі Української!»

Група, яка мала найбільшу кількість одягнених у вишиванку, здобула перемогу і визнання! Не лишились осторонь і адміністрація закладів, і викладачі. Проведенням цього заходу КСМ- організатори студентського самоврядування бажають не тільки духовно згуртувати молодь, а й популяризувати українську культуру, традиції, національний одяг.

Вишиванка – це символ здоров’я, краси, чистоти помислів і єднання з душею своїх предків, свого народу.