Фінанси, банківська справа та страхування

Потреба в цій спеціальності зумовлена економічною ситуацією в Україні. Вона, як і раніше, диктує попит на фахівців у галузі фінансових послуг, тому банківські професії на ринку праці залишаються престижними і популярними.

Дніпропетровська філія Університету «Україна» надає можливість здобути вищу освіту за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» у Дніпропетровську.

Спеціальність, окрім гуманітарних і загальноекономічних, передбачає вивчення професійних дисциплін. Освіта в Університеті «Україна» дає можливість:

1. Орієнтуватися у вимогах до працівників з боку комерційних і фінансових установ.
  2. Забезпечити гнучку систему спеціалізації випускників у розрізі конкретних напрямів фінансової діяльності.

Найцікавішими напрямками фінансової діяльності є:

• кредитування;
  • інвестиції;
  • операції з цінними паперами;
  • фінанси комерційного банку;
  • ризики;
  • управління ресурсами;
  • банківський менеджмент.

Підготовка студентів у ВНЗ здійснюється на базі інформаційної комп’ютерної системи.

На відміну від інших ВНЗ, у нашому університеті студенти проходять виробничу практику на 3, 4 і 5 курсах.

Освітній рівень бакалавра з фінансів, банківської справи та страхування є базовим для продовження навчання за програмою підготовки спеціаліста з цієї спеціальності у нашому університеті.

ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ – ВАШ ШАНС ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ПРОФЕСІЮ І ЗАБЕЗПЕЧИТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ!

Основні навчальні дисципліни за спеціальністю «Фінанси, банківьска справа та страхування»:

• Банківська система
  • Бюджетна система
  • Податкова система
  • Страхування
  • Фінанси підприємств
  • Фінансовий ринок
  • Інвестування
  • Історія грошово-кредитних відносин в Україні
  • Банківські операції
  • Центральний банк і грошово-кредитна політика
  • Фінансова діяльність суб’єктів господарювання